Rebound Ace Sports

ZÁRUKA NEJVYŠŠÍ KVALITY!

Naše firma zastupuje v České republice světově renomovaný australský systém sportovních povrchů Rebound Ace Sports. Na českém trhu, kde působíme již více než 20 let, máme desítky spokojených zákazníků jak z klubového tak i z privátního sektoru. Realizovali jsme i zakázky v Polsku a na Slovensku.

Tenisové povrchy australského systému Rebound Ace Sports si díky svým vlastnostem a exklusivní kvalitě získaly prestižní špičkové místo ve světové konkurenci a jsou oblíbené jak mezi rekreačnímu hráči tak i na úrovni světového profesionálního tenisu. Povrch Rebound Ace Grandslam se pyšní tímto označením, protože byl po dlouhá léta tenisovým povrchem grandslamového turnaje Australian Open v Melbourne. Rebound Ace Sports se uplatňuje na turnajích ATP, WTA, zápasech Davis Cupu i Fed Cupu.

Rebound Ace Sports je „pionýrem“ v inovaci sportovních povrchů, které jsou přívětivé pro pohybové ústrojí i páteř a snižují riziko zranění díky patentovanému vícevrstvému zpružněnému systému. Vše začalo v Brisbane v roce 1979 a od té doby je Rebound Ace Sports na světovém čele ve vytváření nových technologií sportovních povrchů.

Tenisové povrchy Rebound Ace Spoprts jsou vícevrstvé syntetické akrylátové povrchy. Vyznačují středním až pomalým a vysokým odskokem míčů. Jejich vlastnosti zůstávají stejné po celou dobu životnosti (50 a více let).

Všechny povrchy systému Rebound Ace Sports jsou vhodné nejen pro tenis ale i pro další sporty jako basketbal, volejbal, badminton, nohejbal a další sporty.

Australský systém Rebound Ace Sports je jednou z „vlajkových lodí“ americké společnosti California Sports Surfaces, která má vedoucí postavení na světovém trhu sportovních akrylátových povrchů.

ZÁRUKA 10 LET

Díky špičkové kvalitě povrchů Rebound Ace Sports, dlohodobé životnosti (50 a více let) a kvalitně prováděným instalacím, poskytujeme na naše instalace bezkonkurenční záruku na dobu 10 let.

MÁME MNOHO REFERENCÍ.

Od roku 1996 jsme realizovali úspěšně mnoho projektů. Mezi naše klienty v klubové sféře patří např. TK Prostějov, 1.Čltk Praha, TK Oáza Říčany, TK Vitality Slezsko, LTC Humpolec a další. Desítky úspěšných realizací máme i v privátním sektoru. Naším hlavním cílem je spokojenost našich zákazníků, neboť to je i nejlepší reklama pro nás.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

V případě vašeho zájmu přijedeme na místo uvažované realizace vašeho projektu a poskytneme všechny potřebné informace a konzultace. Seznámíme vás podrobně s naší nabídkou vč. informace o površích, o požadavcích na stavební připravenost a průběhu instalace.

Partneři

Reference
Reference

Kontakt

Jiří Böhm
sportovní povrchy

+420 727 884 842+420 727 884 842